Reply
Highlighted
New Contributor
Posts: 4
Registered: ‎03-15-2010

Is just me? To eat healthy it really cost more. I know I should eat healthy but some of things in some of the recipes are just to expensive for me. Like Almond Milk. That is over $6 here. When I can buy skim milk for a gallon for only !.78. Just my opinion.