Reply
Respected Contributor
Posts: 3,016
Registered: ‎03-10-2010
I went to find out about Jenny.......you get a lot of info in a short period of time. My question is...... Did I hear this right..... She said the food would cost me between $140 & &150 a week??? I was so surprised that I just left.....really in shock! Geez, you also have to get fruits and vegetables in addition to the food. I was hoping against hope that I heard her wrong. Are there any Jenny girls out there who could confirm this?