Reply
Honored Contributor
Posts: 14,192
Registered: ‎03-11-2010

We just got the bill for our propane(we pay in advance) and it is $2.49/gallon. We started doing this in 2002 and it was .99/gallon. We prepay because we pay at one price and it stays the same all winter. We have never lost money on this.