@Bri369 : Thank you. Busy trying to catch up from things that I didn't do or finish last week. Well my hobby of trying to can jelly or jam has really gotten expensive. Was on line yesterday trying to find the 4 ounce jelly jars, replacement lids, pectin etc at a reasonable price. These items are sold out or remaining stock prices are jacked up because new orders are backed up due to products not available. Week before last in my local Walmart purchased the last 2 cases of the 4 ounce jars for $7.97 each. Jars now available on WM from third party vendor $20 with free shipping but beats Amazon price. Checked everything on line including hardware stores. Even if available on line at hardware stores they ship or $20 extra shipping fee. Checked the local hardware stores and grocery stores and all sold out. This morning ordered one case from WM plus the extra lids but not delivered until the end of August and praying that the order doesn't get canceled. I have on hand two cases. Door bell more later.